Koçak Havuz İnşaat

Havuz İnşaat Hizmetleri; her tür Havuz, su yapısı ve su şekillerinde uzmanlaşmış,

İstanbul Merkezli Koçak Havuz İnşaat, her tür su yapısı ve su şekillerinde uzmanlaşmış, 20 yılı aşkın konut ve ticari yüzme havuzu deneyimine sahip bir tasarım havuz inşaat şirketidir.

Üstünlük, verimlilik ve garantili müşteri onayı taahhüdümüz, Havuz Hizmetleri ve Kaplıcaların sucul yapı sektörünü yeniden şekillendirme ve yeniden markalaştırma yollarından sadece birkaçıdır.

Havuz Hizmetlerinde, markamızın başarısının tamamen ekibimizin yeteneklerine bağlı olduğunu anlıyoruz. Bu nedenlerle Havuz Hizmetleri, sürekli olarak mevcut en modern ve gelişmiş hizmetleri sağladığımızdan emin olmak için son derece yetenekli zanaatkarlar, makine mühendisleri ve tasarım uzmanlarından oluşan ekibimizin sürekli olarak ileri düzey kurslara katılmasını gerektirir.

Havuz Hizmetlerinin uzmanlık, yenilikçi teknik ve özveriye verdiği değer, şirketimizin alanındaki en zorlu ve büyük ölçekli su projelerinden bazılarını üstlenmesine ve tamamlamasına olanak sağlamıştır.

Tam Hizmet İnşaat

İnşaat ekiplerimiz son derece yetenekli ustalardır ve deneyim konusunda rakipsizdir. Tasarım ve inşaat yönetimi ekibimiz, çalışmalarımızda en üst düzeyde kaliteyi ve projenizin su bölümünün zamanında inşasını sağlayacaktır. İnşaat ekiplerimiz her türlü su inşaatı konusunda bilgilidir ve projenizde olabilecek diğer meslekler ve disiplinlerle birlikte çalışacaktır.

Tadilat ve Restorasyon

Tasarım ve inşaat uzmanlarımız, rehabilitasyon veya restorasyon projenizin her adımında orada olacaklar. Tasarım ekibimiz, vizyonunuzu güzel ve işlevsel bir tasarıma dönüştürmenize yardımcı olacak ve inşaat bölümümüz bunu gerçeğe dönüştürecek. Havuz güvertesi/kaldırımlarının rehabilitasyonu veya yeni inşaatı, çevre düzenlemesi ve gerekli tüm ticari işler dahil olmak üzere tüm projenizi konseptten %100 anahtar teslimi inşaata taşıyacağız.

Servis Bölümü

Havuz Hizmetleri, haftalık bakımdan yeni bir güvenlik kapağı takmaya kadar birçok farklı havuz hizmet paketi sunar. Havuzunuzu açıp kapatmaktan havuzunuzu tuz jeneratörüne yükseltmeye kadar istediğiniz her şeyle ilgilenebiliriz.

Müşteriler, kendi taraflarında onlarca yıllık profesyonel içgörünün desteğiyle desteklenen kendi seçimlerini yapma yeteneğinden yararlanır. Asla baskı altında kalmazlar ve tasarım-inşa sürecine istedikleri kadar az ya da çok katılmaları için teşvik edilirler. Müşterilere en geniş seçenek yelpazesini sunmak için teknolojinin ve malzeme geliştirmenin öncülüğünde kalmanın önemini anlıyoruz.

Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz. Ofisimizle iletişime geçmek için lütfen (0216) 3521478, (0532) 3479761 numaralı telefonu arayın veya istenen bilgileri doldurun.

Yorum ekle

Takip Et

Unutmayın, iletişime geçin. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi seviyoruz.