Koçak Havuz İnşaat

Ticari Havuz Hizmeti; tüm ticari havuz, spa ve çeşme onarım, yenileme ve servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Havuz Hizmetleri, tüm ticari havuz, spa ve çeşme onarım, yenileme ve servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ticari müşterilerimiz için komple havuz yenileme, bakım ve servis hizmeti sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimizi topluluk havuzlarından, su parklarından, kamplardan, eğlence parklarından, otellerden, apartmanlardan, kolejlerden/üniversitelerden ve daha fazlasından müşterilerimize sunuyoruz.

İyi eğitimli personel, kaliteli ekipman, personel desteği ve gelişmiş iletişim ile sektördeki en kaliteli havuz hizmetini sunmayı taahhüt ediyoruz. Tüm havuz ve spa kuralları ve düzenlemeleri konusunda günceliz ve mevcut tüm standartları karşıladığınızı doğrulamak için tesisinizi kontrol edebiliyoruz. Teknisyen kadromuz sektördeki en iyi eğitimli kişiler arasındadır ve iki haftada bir yerel sınıfları ve ulusal eğitimi içeren kapsamlı bir eğitim programı yürütmekteyiz. Müşterilere garanti talepleri ve ekipman güncellemeleri konusunda yardımcı olmak için çoğu büyük üreticiyle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca, garanti talepleri ve yeni tesislerin ticari müşterilere devri konusunda yardımcı olmak için ticari havuz inşaatçılarıyla birlikte çalışıyoruz.

Hem enerjiden tasarruf etmek hem de daha iyi su kalitesi sağlamak için sektördeki bazı önemli teknolojik gelişmelerden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz. Yardımcı olabileceğimiz yeni teknoloji öğelerinden bazıları şunlardır:

  • UV Dezenfektan
  • Güneş ısısı
  • Kimyasal Kontrolörler
  • Pompalar için değişken hız kontrolleri


Hizmetlerimiz, aşağıdakilerden bazılarını içeren havuz ve çeşme hizmetinin her yönünü içerir:

  • Sızıntıların yerini ve onarımını içeren Sızıntı Tespiti
  • Güverte onarımı ve yükseltmeleri
  • Yüzlerce seçenekle Fayans ve Koping onarımı ve değişimi ve gelişmiş temel boyaya kadar birçok seçeneği içeren Havuz yenileme.
  • Ayrıca her gün ısıtıcıların, pompaların, filtrelerin ve kimyasal besleyicilerin onarımı gibi temel hizmetleri sağlamaktayız. Ekiplerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir ve ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir hizmeti hızlı bir şekilde sağlamak için bölge genelinde çağrıda bulunan teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

Yorum ekle

Takip Et

Unutmayın, iletişime geçin. İlginç insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi seviyoruz.